Prekių pristatymas

Pristatymo informacija

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. UAB „DPD Lietuva“ – pirmaujanti Lietuvoje ir viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

PREKIŲ PRISTATYMO TVARKA DĖL PASAULYJE SUSIKLOSČIUSIOS SITUACIJOS.

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.

Nuo 2020.03.17 (antradienio) pradedamas vykdyti atnaujintas bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų.

SIUNTA PRIVAČIAM ASMENIUI.

1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje 

įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris Gavėjui sutikus nufotografuoją jį šalia siuntos iš 2-3 metrų atstumo.

3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą.

4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

SIUNTA ĮMONEI.

Jei siunta skirta įmonei, kurjeris nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai.

Tai laikoma, kaip įrodymu, kad kurjeris pristatė siuntas. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento ar fotografuotis nereikia.

Informavimas. Apie proceso pasikeitimus privačius gavėjus informuosime vakarą prieš pristatymą ir pristatymo rytą. Papildomai informuosime verslo įmonių Gavėjus. Informuokite savo klientus apie bekontaktį pristatymą pateikdami informaciją Jūsų internetinėje svetainėje ir papildomai informuodami klientus el. paštu, SMS žinute ar kitais būdais.

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Teisinė informacija. Siuntos gavėjo nuotrauka (atvaizdas) bus tvarkomi siuntų pristatymo ir pretenzijų bei skundų nagrinėjimo tikslais. Informacija saugoma 7 mėnesius nuo užfiksavimo. Nuotraukos, užfiksuotos kurjerio skeneriu, automatiškai pateks į atskirą saugų serverį, todėl kurjeris negalės ir neturės techninės galimybės nuotraukų ir informacijos kopijuoti ar persiųsti tretiesiems asmenims. Siuntos gavėjas turi teisę nesutikti su atvaizdo tvarkymu ir pasirinkti siuntos pristatymą į DPD Pickup paštomatą.

SVARBU!

Prekių pristatymo metu Jūs turite kartu su DPD kurjeriu patikrinti siuntos būklę;

Jums pasirašius siuntos pristatymo dokumente yra laikoma, kad siunta Jums yra perduota;

Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos galite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje, bei informuoti mus. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai ir Jūs priekaištų neturite.

Užsakant prekes sunkesnes už 31,50kg, prekės tik atvežamos į nurodytą pristatymo vietą, jų neužnešant į namą, butą ar darbovietę. KILUS KLAUSIMAMS DĖL SIUNTOS SVORIO SUSISIEKITE SU PARDAVĖJU.

Pirkėjui pageidaujant, kad sunkesnės kaip 31,50kg prekės būtų ne tik pristatytos į nurodytą pristatymo vietą, bet ir užneštos į namą, butą ar darbovietę, formuodamas užsakymą Pirkėjas privalo užsakyti ir papildomą prekių užnešimo paslaugą. Tokios paslaugos kaina yra nustatoma Pardavėjo ir nurodoma atsiųstame užsakymo patvirtinime ir/arba sąskaitoje Pirkėjui. Norėdami užsisakyti šią paslaugą, nurodykite tai komentaruose Prekių užsakymo formoje.

Į DPD PICKUP TERMINALUS PRISTATOMI SIUNTINIAI KURIŲ PAKUOTĖS DYDIS NEVIRŠIJA 61CMX44CMX37CM MATMENŲ, T.Y. TELPA Į PAŠTOMATĄ.

NEMOKAMO PRISTATYMO SĄLYGA

  1. Prekių krepšelio sumai pasiekus 20 eurų. Galioja pasirinkus DPD Pickup siuntos pristatymo būdą.  2. Nemokamas pristatymas Lietuvoje

PREKĖS PRISTATOMOS TIK LIETUVOS TERITORIJOJE

Prekės į Kuršių Neriją nepristatomos

Kainoraštis

PaslaugaSiuntos tipasPristatymo terminaiPristatymo kaina
B2C BENDRAS PRISTATYMAS PER DPD KURJERĮ
Autodalys, Padangos1*Sekančią darbo dieną; ** 2 d.d. - 7 d.d. 7.00 EUR
DPD PRISTATYMAS Į PICKUP TAŠKUS (TERMINALUS)
Autodalys*Sekančia darbo dieną; ** 2 d.d. - 3 d.d. NEMOKAMAI***
DPD PRISTATYMAS ŠEŠTADIENĮAutodalys*Užsakius penktadienį ar/ir pagal susitarimą10.00 EUR

* Užsakius iki 15:00h ir prekei esant sandėlyje, jeigu nenurodyta kitaip. 

** Priklausomai nuo sandėlio likučių.

*** Kaina galioja užsakant autodalis ir yra tenkinama nemokamo pristatymo sąlyga. Kitu atveju, pristatymo kaina 3.00 eurai.

1Pristatymas tik bendruoju pristatymu per DPD kurjerį .

Šios aukščiau nurodytos sąlygos ir pristatymo lentelė su kainomis ir terminais yra neatskiriama www.padangele.lt internetinės parduotuvės Taisyklių ir Sąlygų dalis