Straipsnių Kategorijos

Continental AG

Tarptautinis kontinentinis koncernas,Koncernas Continental

rinkoje žinomas kaip įvairių automobilių pramonei skirtų gaminių gamintojas, užima lyderio pozicijas pasaulinėje automobilių rinkoje, nustatant pasaulinius standartus ir remiant gamintojus siekiant įgyvendinti vartotojų norus.

Continental koncernas

Įmonė buvo įkurta 1871 m. Vokietijoje. 1904 m. „Continental“ padarė „padangų revoliuciją“ ir pradėjo gaminti padangas su protektoriumi. Jo inžinieriai pirmiausia susiduria su dygliuotų padangų idėja. Nuo 1909 m. „Continental“ pradeda dirbti ne su guma, o su sintetiniu kaučiuku. Nuo šio momento „Continental“ tampa pripažinta pasaulio lydere ir pirmoje dvidešimtojo amžiaus pusėje įtvirtina savo pozicijas visose pasaulio rinkose. Žemyninės gumos pardavimai auga eksponentiškai. Šios markės padangos yra ant „Daimler“ automobilių, kurie šiuo metu yra vieni geriausių pasaulyje. Kompanija įsisavina ir integruojasi su mažesniais gamintojais, ypač „Mercedes“ automobilių pergale visokiose lenktynėse. Šie automobiliai yra „guminiai“ iš „Continental“. 40-aisiais kompanija sukūrė pirmąsias pasaulyje bekameres padangas ir pradėjo gaminti konvejerinius plieninius lynus, kurie, nepaisant Antrojo pasaulinio karo, padeda greitai tapti padangų gamybos lydere, kokia ji yra dabar. Žemyninės padangos tampa vis populiaresnės. Ši bendrovė, kurios būstinė yra Vokietijos mieste Hanoveryje, turi gamyklas visame pasaulyje, didžiausios yra Čekijos Respublikoje, Rumunijoje, Portugalijoje ir pačioje Vokietijoje. Bendrovės inžinieriai ypatingą dėmesį kreipia į griežtą standartų, kurie yra kuriami „Continental“ priklausančiuose tyrimų centruose ir sąvartynuose, laikymąsi. Tai palengvina pati padangų kūrimo sistema, kuria siekiama iš šimtų eskizų ir matematinių modelių išsirinkti tą, kuri geriausiai atitiks visus standartus. Siekiant geriausių rezultatų, pirmiausia kuriamas skaitmeninis padangų modelis. Be to, tokių modelių gali būti daugiau nei šimtas, o iš šio skaičiaus jau yra pasirinkta dešimt modelių, kurie geriausiai tinka užduotims atlikti. Iš šių modelių gaminama eksperimentinė kiekvieno tipo padangų partija. Tokiu atveju pirmoji partija visada atliekama rankiniu būdu. Kaip parodė patirtis, tai yra dar vienas būdas greitai ištaisyti klaidas ir atlikti pakeitimus darbo metu, o tai galiausiai lemia aukštesnę kokybę ir pigesnę galutinę gaminių kainą.

Koncerno Continental dukterinės įmonės

Koncernui priklauso „Continental“, „Gislaved“, „Uniroyal“ (Europa), „General Tire“, „Semperit“, „Viking“, „Barum“, „Mabor“, „Euzkadi“ ir „Sime“, „Matador“.


Continental Lietuvoje

2019-09-01, Padangele.LT

There are no products to list in this category.